درباره ما

درباره ما

گروه تبلیغاتی وطن از سال 1987 کار خود را آغاز نموده و با دارا بودن کارگاه صحافی مجهز در فضایی گسترده، تمامی مراحل صحافی و تولید سالنامه را به طور مستقیم و بدون واسطه انجام داده و با توجه به کادر مجرب و دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارد، کیفیت خروجی را تا حد زیادی بالا برده است.

با توجه به اینکه تمامی مراحل تولید سالنامه در کارگاه این مجموعه انجام می پذیرد، انواع خدمات اختصاصی سازی سررسید شامل ترام لوگو در صفحات، لت گذاری، ربان و آستر بدرقه اختصاصی، درج لوگو روی جلد و پلاک و تولید سالنامه با جلد یا مشخصات مورد درخواست شما، در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت قابل انجام است.

ماموریت ما

چاپ سررسید و دفاتر وطن از یک دهه قبل مشغول به انجام انواع امور چاپی افست، استندهای اطلاع رسانی، چاپ جعبه ها و کارتن، چاپ هدایای تبلیغاتی، غرفه سازی نمایشگاهی و تولید تخصصی سررسید، تقویم و مشاوره تبلیغاتی بوده و  آماده ی ارائه خدمات متعدد و متنوع به شما سروران گرامی می باشد.

 • استفاده از مواد عالی، به کارگیری دستگاه های نوین، همکاری با پرسنل کارآزموده دلیل کیفیت بالای کارهای ما می باشد
 • طراحی و ساخت انواع سالنامه ها مطابق با سلایق مختلف از جمله برنامه های ما می باشد
 • دقت بالا در ساخت و استفاده از دستگاه های جدید و پرسنل حرفه ای سبب کاهش قیمت های تمام شده، می شود
 • با استفاده از وب سایت ما می توانید به صورت آنلاین و با سرعتی بالا خرید خود را ثبت نمائید

  تماس سریع

  گروه تبلیغاتی وطن

  گروه تبلیغاتی وطن با دارا بودن کارگاه صحافی مجهز در فضایی گسترده، تمامی مراحل صحافی و تولید سالنامه را به طور مستقیم و بدون واسطه انجام داده و با توجه به کادر مجرب و دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارد، کیفیت خروجی را تا حد زیادی بالا برده است. با توجه به اینکه تمامی مراحل تولید سالنامه در کارگاه این مجموعه انجام می پذیرد، انواع خدمات اختصاصی سازی سررسید شامل ترام لوگو در صفحات، لت گذاری، ربان و آستر بدرقه اختصاصی، درج لوگو روی جلد و پلاک و تولید سالنامه با جلد یا مشخصات مورد درخواست شما، در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت قابل انجام است.

  آدرس

  خیابان خاوران، خیابان منصور شرقی، ده متری روحانی، کوچه ذوالفقاری، پلاک 18

  تلفن

  5725 677 933 98+
  93 74 31 36 021

  ایمیل

  info@vatan.com

  سبد خرید